خرید و اجاره آپارتمان

طبق آمار اداره سرشماری ایالات متحده ، در دو دهه گذشته، تعداد زوج های مجردی که با هم زندگی می کنند از 6 میلیون به 17 میلیون رسیده است. چه در حال اجاره آپارتمان باشند و چه خرید خانه، بسیاری از زوج ها تصمیم می گیرند بدون اینکه ازدواج کنند با هم زندگی کنند.

5  سوالی که زوج های مجرد باید قبل از خرید خانه بپرسند

اگر از ازدواج منصرف می شوید اما قصد پیش خرید آپارتمان در عظیمیه با شریک زندگی خود را دارید، ابتدا باید چند فاکتور کلیدی را در نظر بگیرید. با آماده سازی خوب، می توانید شانس خود را برای سعادت زندگی مشترک در خانه رویایی جدید خود افزایش دهید. در اینجا چند سوال وجود دارد که زوج های مجرد باید قبل از خرید خانه در نظر بگیرند.

با واجد شرایط بودن برای بهترین نرخ‌ها و شرایط، می‌توانید در طول بازپرداخت وام خود در بهره صرفه‌جویی کنید. با استفاده از ماشین حساب وام مسکن ما می توانید تصوری از میزان پرداخت خود داشته باشید . مبلغ تخمینی وام و سود خود را وارد کنید تا ببینید پرداخت ماهانه وام مسکن شما چقدر می تواند باشد.

1.      چه کسی برای وام مسکن درخواست می کند؟

خرید خانه یک تعهد بزرگ است. قبل از شروع جستجوی خانه، باید گزینه های وام مسکن را مقایسه کنید و مشخص کنید چه کسی برای وام مسکن درخواست می کند. زوج های مجرد به صورت انفرادی برای وام مسکن اقدام خواهند کرد. این بدان معناست که شریکی که امتیاز مالی و اعتباری قوی‌تری دارد ممکن است بخواهد خانه را بخرد تا شرایط وام و نرخ بهره بهتری داشته باشد.

قبل از درخواست برای وام مسکن، خوب است امتیازات اعتباری یکدیگر ، نسبت بدهی به درآمد ، درآمد، وضعیت شغلی و دارایی های اضافی را بررسی کنید. به عنوان مثال، اکثر وام دهندگان به امتیاز اعتباری حداقل 580 نیاز دارند، اما داشتن امتیاز اعتباری حداقل 620 ممکن است گزینه های بهتری را در اختیار شما قرار دهد. اگر یکی از شرکا دارای امتیاز اعتباری بالاتر از 620 باشد، ممکن است واجد شرایط شرایط و نرخ بهره بهتر باشد.

برخی از وام دهندگان ممکن است به هر دو طرف اجازه دهند با هم برای وام مسکن درخواست دهند. این ممکن است به شما و شریک زندگیتان کمک کند که واجد شرایط وام مسکن بزرگتر شوید زیرا دو درآمد را با هم ترکیب می کنید. با این حال، اگر یکی از شرکا امتیاز اعتباری ضعیفی داشته باشد، وام دهنده ممکن است تصمیم خود را برای وام دادن بر اساس امتیاز اعتباری پایین‌تر قرار دهد.

سرمایه گذاری موفق با پیش خرید آپارتمان در شهر قدس با هدف کسب سود

2.      بهترین راه برای حفظ عنوان چیست؟

عنوان شما اثبات مالکیت و توصیف فیزیکی ملک را ارائه می دهد. همچنین ممکن است حاوی حق مالکیت شما باشد که ممکن است به دیگران اجازه دهد در شرایط خاص نسبت به آن ادعایی داشته باشند. به عنوان مثال، وام دهنده شما تا زمانی که وام مسکن به طور کامل بازپرداخت نشود، حق مالکیت شما را خواهد داشت. راه های مختلفی برای حفظ عنوان خانه جدید شما وجود دارد. نحوه بیان عنوان می تواند بر نحوه انتقال مالکیت و همچنین حقوق شما برای انتقال مالکیت تأثیر بگذارد. در اینجا چند گزینه وجود دارد:

مالکیت انحصاری:

 اگر یکی از شرکا بخواهد مالک ملک باشد، ممکن است تصمیم بگیرد که مالکیت انحصاری را انتخاب کند.

اجاره مشترک :

اگر شما و شریکتان خواهان سهام مساوی از ملک هستید، ممکن است بخواهید اجاره مشترک تحت یک سند واحد با حق بقا ایجاد شود. به این معنی که با فوت یکی از شرکا، بازماندگان سهم (نصف) اموال متوفی را دریافت می کنند.

مستاجران مشترک :

 تحت اجاره مشترک، مالکان مشترک دارای منافع تقسیم نشده یا حقوق مساوی برای برخورداری از ملک در طول زندگی خود هستند. این با اجاره مشترک متفاوت است زیرا مستأجران مشترک به طور جداگانه برای سهم خود از ملک دارای عناوین هستند و می توانند مالکیت فردی خود را تصاحب کنند یا اراده کنند. پیش خرید آپارتمان در کرج اما برخلاف اجاره مشاع، حق بقاء وجود ندارد و مستاجر دیگری حق دریافت سهم متوفی از ملک را ندارد. در عوض، اموال به وراث متوفی می رسد.

شرایط پیش پرداخت جهت پیش خرید آپارتمان در حکیمیه

اعتماد:

 تراست زنده اموال غیرمنقول دارای مالکیت قانونی و عادلانه است. امین دارای عنوان امانتدار/ذینفعی است که کلیه حقوق و مسئولیت های مدیریتی را حفظ می کند. نحوه عنوان ملک خود بر نتیجه فروش آن تأثیر می گذارد. همچنین می تواند بر مالیات ها و هزینه های مرتبط با فروش خانه شما تأثیر بگذارد. بنابراین، برای تعیین بهترین راه برای حفظ عنوان برای موقعیت منحصر به فرد خود، با یک وکیل املاک یا مشاور مالیاتی تماس بگیرید.

By admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *