سریع ترین راه های فروش و پیش فروش آپارتمان

اورت سریعترین رشد اجاره را داشت که نسبت به همین زمان در سال گذشته 23.1 درصد رشد داشت.  بازار بزرگ دانشجویی سیاتل برای سرمایه گذاری املاک اجاره ای عالی است در حالی که ما نمی‌توانیم این را فقط در مورد بازار مسکن سیاتل بگوییم، واقعیت این است که شهرهای بزرگ با شبکه قوی موسسات آموزشی پیش خرید آپارتمان در تهران همیشه فرصتی را برای کسانی که می‌خواهند ملک اجاره‌ای داشته باشند ایجاد می‌کنند.

روند رو به رشد ارزش املاک و مستغلات با افزایش قیمت دلار

 دانش آموزان خانه نمی خرند – اجاره می دهند. یک شهر کالج با یک دانشگاه واحد شاهد افزایش و کاهش ارزش املاک نسبت به محبوبیت دانشگاه است. نزدیک به دوجین کالج چهار ساله سیاتل بازار متنوعی را برای صاحبخانه‌ها فراهم می‌کند که از دانشجویان پذیرایی می‌کنند، در حالی که بازار کار قوی محلی به این معنی است که اگر دانشجویان از خانه خارج شوند، می‌توانید ملک را به افراد محلی اجاره کنید.

سیاست دولت در بازار مسکن و تحویل به موقع واحد های آپارتمانی

ایالات متحده با خریداران خارجی املاک و مستغلات بسیار دوستانه است. کانادا توانایی خریداران خارجی برای خرید ملک در کانادا را محدود کرده است، دلیل اصلی این است که ونکوور به یکی از بیش از حد ارزش‌گذاری‌شده‌ترین بازارهای املاک و مستغلات در جهان تبدیل شده است. این امر باعث شده است که بسیاری از سرمایه گذاران چینی به جای خرید املاک و مستغلات سیاتل، شهر را به سومین مقصد برای سرمایه گذاران خارجی املاک تبدیل کنند.

برخی امیدوارند که بچه ها را برای تحصیل در ایالات متحده بفرستند، در حالی که تعداد کمی در اینجا بچه دارند. برخی دیگر این املاک را به عنوان راهی برای پارک پول در خارج از کشور در حوزه مالیاتی نسبتاً کم با بازگشت احتمالی در صورت تصمیم به فروش بعدی خریداری می کنند. از آنجایی که خریداران خارجی همیشه املاک را اجاره نمی‌دهند، این امر قیمت‌ها را در بازار املاک سیاتل افزایش می‌دهد در حالی که به طور غیرمستقیم عرضه را محدود می‌کند.

سیاست دولت در بازار مسکن و تحویل به موقع واحد های آپارتمانی

بازار مسکن برای صاحبخانه مناسب است

بسیاری از سرمایه گذاران تمایلی به خرید ملک در بازارهای لیبرال ندارند زیرا می ترسند نتوانند از سرمایه خود محافظت کنند. با این حال، چندین نکته به نفع سیاتل، به ویژه در مقایسه با اورگان و کالیفرنیا وجود دارد. ایالت واشنگتن کنترل اجاره را غیرقانونی اعلام کرد، بنابراین می توانید اجاره ها را افزایش دهید تا با تورم و تقاضا همگام شوید.

اگر مستاجر بدون رضایت موجر قرارداد اجاره را به هم بزند، مستاجر تا پایان مدت اجاره مسئول است. صاحبخانه ها آزادی قابل توجهی در سؤالات غربالگری خود دارند. اگر مستاجر اجاره ماه به ماه داشته باشد، مالک فقط می تواند به یکی از 18 دلیل تایید شده آن را خاتمه دهد، اما آنها می توانند با اخطار کتبی سه هفته قبل از پایان ماه آن را خاتمه دهند.

آیا خرید خانه در سیاتل یک سرمایه گذاری خوب است؟

سیاتل مدت‌ها پس از دره سیلیکون رتبه دوم را دارد، اما اقتصاد قوی، جمعیت متنوع و آب و هوای نظارتی بهتر، پناهندگانی از کالیفرنیا و مهاجران از سراسر کشور و جهان را به اینجا آورده است. پیش خرید آپارتمان در شهر قدس صرف نظر از آب و هوای منطقه، چشم انداز بازار مسکن سیاتل را فقط می توان آفتابی توصیف کرد.

حداقل پول مورد نیاز برای پیش خرید آپارتمان در تهران

جریان نقدی خوب از اموال سرمایه گذاری سیاتل به این معنی است که سرمایه گذاری، بدون نیاز به گفتن، سودآور است. از سوی دیگر، یک جریان نقدی بد به این معنی است که شما پولی برای بازپرداخت بدهی خود نخواهید داشت. بنابراین، یافتن بهترین ملک سرمایه گذاری در سیاتل در یک محله رو به رشد، کلید موفقیت شما خواهد بود.

By admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *