نظارت دولت به وزارت راه و شهرسازی برای تحویل واحد های مسکن مهر

به دلیل قیمت بسیار بالای آن، اما در دوره های گذشته حاکمان و سلاطین قصرهایی برای زندگی می ساختند، اما در عصر کنونی از این کاخ ها برای اهداف متعدد و مفید برای هرکسی که می خواهد در املاک سرمایه گذاری کند استفاده می شود که مبالغ هنگفتی می توان از اجاره آنها به توریست ها یا شرکت های سازنده پول درآورد پیش خرید آپارتمان در شهر قدس تا در فیلم ها و سریال ها استفاده شود و شکی نیست که کاخ های زیادی هستند که به هتل، رستوران و موزه تبدیل شده اند.

امنیت سرمایه گذاری در بخش مسکن و پیش خرید آپارتمان

املاک تجاری:  املاکی هستند که برای ایجاد کسب و کار اختصاص یافته اند و به شرح زیر  می باشند: این یکی از مهمترین فرصت ها برای سرمایه گذاری خصوصی، پس از تاسیس شرکت های متوسط ​​و کوچک است. علاوه بر این، نیازی به مکان های بزرگ ندارد و خارجی هایی که می خواهند تجارت خود را در ترکیه ایجاد کنند ترجیح می دهند.

سود بالای سرمایه گذاری در املاک و خرید و فروش مسکن

مغازه ها به دلایل مختلفی از جمله داشتن تخصص های زیادی مانند آرایشگاه، اغذیه فروشی، فروشگاه پوشاک زنانه و پوشاک مردانه یکی از گزینه های مهم برای کسانی است که مایل به سرمایه گذاری هستند. مراکز خرید، یا مستقل و مشرف به خیابان اصلی باشند. رستوران‌ها و کافه‌ها در مناطق شلوغ توریستی و قلب و مراکز شهر فراوانند، که مشخصه آن‌ها سود بالاست، به‌ویژه رستوران‌هایی که غذاهای بین‌المللی، محبوب و عربی سرو می‌کنند.

همچنین کافه ها که مکان های محبوبی هستند که گردشگران و ترک ها را به خود جذب می کنند. در دوره اخیر، شرکت ها به طور گسترده و متنوعی بین شرکت های املاک، شرکت های بیمه سلامت و پروژه ستین شرکت های واردات و صادرات گسترش یافته اند. امکان حضور این شرکت ها در یک ساختمان یا ساختمان های مستقل بسته به متراژ شرکت وجود دارد.

نظارت دولت به وزارت راه و شهرسازی برای تحویل واحد های مسکن مهر

جلوگیری اتحادیه املاک از کلاهبرداری در بازار مسکن

 شکی نیست که دولت ترکیه به شدت از این پروژه ها حمایت می کند، به خارجی ها این فرصت را می دهد که شرکت های خود را تأسیس کنند و امکانات و کمک های حقوقی زیادی به آنها ارائه می دهد. یکی از پروژه های عظیمی به حساب می آید که ممکن است تنها یک سرمایه گذار نتواند آن را انجام دهد، زیرا نیاز به بودجه و بودجه هنگفت دارد، بنابراین باید برای اطمینان از سود این پروژه مشارکت هایی انجام داد.

این یک نوع متمایز از املاک و مستغلات است که وابسته به فعالیت های دارای مجوز از دولت ترکیه است و این بخش به دلایل متعدد از جمله وجود مهدکودک های این مدارسعلاوه بر وجود موسسات آموزش عربی، انگلیسی، ترکی و غیره و همچنین وجود دوره های آموزشی حرفه ای. مزایای خرید ملک در استانبول.

سود بالای سرمایه گذاری در املاک و خرید و فروش مسکن

خط آخر

با توجه به قوانین و قوانین وضع شده توسط دولت ترکیه، با تمرکز بر منافع سرمایه گذار خارجی و عرب، در حال حاضر هر فردی که ملکی در استانبول خریداری می کند، از مزایای بسیاری برخوردار است، خواه هدف از خرید ملک مسکن باشد یا سرمایه گذاری. این حق هر فرد خارجی است که ملکی را در ترکیه خریداری می کند که تابعیت ترکیه را دریافت کند و سپس از کلیه حقوق و وظایف یک شهروند ترکیه برخوردار شود.

By admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *