بررسی سابقه و اعتبار شرکت سازنده آپارتمان قبل از پیش خرید

خرید آپارتمان در استانبول بهترین گزینه برای کسانی است که خواهان زندگی لوکس، مدرن و پیشرفته هستند، زیرا این شهر به مقصد بسیاری از مردم در سراسر جهان و همچنین ترک ها تبدیل شده است. اگر کنجکاو هستید که با این منطقه آشنا شوید و مهم‌ترین مزیت‌های آن و جزئیات مربوط به آن را ببینید، پیش خرید آپارتمان در شهر قدس می‌توانید این مقاله را دنبال کنید که در آن بسیاری از جنبه‌های آن برجسته خواهد شد.

مزایای پیش خرید آپارتمان در برج چیتگر و نحوه پرداخت به صورت قسطی

اهمیت خرید آپارتمان در یکی از مهم ترین مناطق شهر اروپایی استانبول به شمار می رود. منظره ای به دریای مرمره و خلیج بویوکچکمجه دارد. این یکی از سازمان یافته ترین مناطق شهر است. فضاهای سبز و پارک های بزرگی وجود دارد که به آن زندگی شاداب و سالم بخشیده است. اخیراً پروژه های املاک و سرمایه گذاری زیادی توسعه یافته است. شاهد تشکیلات دولتی و پیچیدگی.

رشد قیمت مسکن با افزایش تورم و رشد ارزش دلار

مجتمع های مسکونی آن بر اساس استانداردهای بین المللی و بین المللی ساخته شده است. فراموش نکنید که پروژه های املاک به گونه ای طراحی شده اند که در برابر زلزله مقاوم باشند. آیا می دانید که بیلیکدوزو یکی از مناطق روستایی است، اما پس از رنسانس شهری که شاهد آن بود، آمیزه ای بین روستایی و شهری شد. این خط توسط خط متروبوس که از آن عبور می کرد تامین می شد و به افزایش ارزش سرمایه گذاری منطقه کمک می کرد.

سرمایه گذاری املاک و مستغلات د آیا فکر می کنید سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در بیلیک دوزو استانبول فرصتی سودآور خواهد بود؟ مطمئناً به ویژه با پیش بینی هایی که حاکی از آن است پیش خرید آپارتمان در تهران که در دوره آتی افزایش چشمگیری در قیمت آنها به ثبت خواهد رسید و این به دلایلی برمی گردد که مهمترین آنها عبارتند از: افزایش تقاضا برای خرید آپارتمان در آنجا.

بررسی سابقه و اعتبار شرکت سازنده آپارتمان قبل از پیش خرید

مهمترین دلایل پیش خرید واحد مسکونی و تجاری

نزدیک بودن به مهمترین پروژه های استراتژیک مانند: فرودگاه جدید استانبول و کانال آب جدید استانبول. تجمل شهری بی سابقه که این منطقه شاهد آن است. باید بدانید که به راحتی می توانید آپارتمان های فروشی در بیلیکدوزو پیدا کنید، جایی که پروژه های زیادی در حال ساخت هستند و همچنین می توانید از پیشنهادات، تخفیف ها و پیشنهادات اقساطی بهره مند شوید.

امکانات خدماتی در: امکانات خدماتی زیادی در این منطقه وجود دارد که زندگی متفاوت و شیکی را برای ساکنین فراهم می کند و همچنین دلیلی برای حمایت از تصمیم سرمایه گذار برای خرید ملک و آپارتمان در آن است. در پاراگراف زیر بخشی از جزئیات این موضوع را مشاهده می کنید: بیمارستان های دولتی و خصوصی و مراکز درمانی و بهداشتی فراوانی در آن وجود دارد.

رشد قیمت مسکن با افزایش تورم و رشد ارزش دلار

خط آخر

در آن، مهم ترین مراکز خرید استانبول، به خصوص مرکز خرید را خواهید دید. آزمایشگاه ها و کارخانه ها وجود دارد. زیرساخت های آن به خوبی توسعه یافته و مدرن است. شبکه حمل و نقل آن به خوبی توسعه یافته است و آن را با مناطق مختلف استانبول متصل می کند. همچنین شامل بسیاری از موسسات آموزشی از جمله مدارس و دانشگاه های دولتی و خصوصی است.

By admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *