بازدهی بالای املاک و مستغلات با فروش و پیش فروش آپارتمان

ویژگی املاک و مستغلات ترکیه کیفیت بالا و لوکس بودن آن در مقایسه با قیمت های قابل قبول آن نسبت به سایر نقاط اروپا است. بازگشت سودآور سرمایه به دلیل قدرت گردشگری در ترکیه است، جایی که امکان اجاره آپارتمان در فصول متعدد گردشگری در طول سال با قیمت های خوب و دلگرم کننده وجود دارد. پیش خرید آپارتمان در شهر قدس هزینه زندگی نسبتا پایین با کیفیت بالا در مقایسه با اروپا و کشورهای منطقه. ما در حال ایجاد پلی بین شرق و غرب برای سرمایه گذاران هستیم.

ویژگی های تاثیر گذار بر قیمت آپارتمان ها و واحد های مسکونی

فرصتی برای تحصیل کودکان در دانشگاه های ترکیه، اعم از خصوصی و دولتی، با مدارس بین المللی به زبان های مختلف ایجاد کنید. من از فرهنگ اروپایی لذت می برم اما در محیطی محافظه کار در مجاورت شرق و جهان عرب زندگی می کنم. بهترین شهرها برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در ترکیه بازده سرمایه گذاری املاک و مستغلات مشخص می کند که دارایی های آن به دلیل تعداد زیادی گردشگر که در فصول گردشگری به آن می آیند زیاد است.

1.      استانبول

با توجه به دیدگاه و تجربه ما در املاک ایمتیلاک، می توانیم استانبول را به دلیل ارزش فرهنگی، گردشگری و اهمیت سرمایه گذاری در بین بهترین گزینه ها برای داشتن املاک در ترکیه قرار دهیم. هنگامی که می خواهید ملکی در استانبول ترکیه بخرید، طیف بی پایانی از گزینه های املاک و مستغلات را با منظره های مختلف دریا در مرکز شهر یا حتی نزدیک به معروف ترین ساختمان های تاریخی یا باغ های صورتی رنگ و جنگل های آن پیدا خواهید کرد. که باعث می شود بسیاری از کسانی که می خواهند ملک بخرند.

چرخ در استانبول هرگز از چرخش باز نمی ایستد و سرمایه گذاری در املاک و مستغلات همیشه به جلو می رود. شهرت گردشگری خود را با تبدیل شدن به مقصد شماره یک گردشگران خارجی به دلیل قرار گرفتن در آب های گرم در ساحل دریای مدیترانه به دست آورد. این شهر با طبیعت باورنکردنی آنتالیا و سواحل جذاب مشخص می شود.

بازدهی بالای املاک و مستغلات با فروش و پیش فروش آپارتمان

2.      ترابزون

شهر مورد علاقه اعراب و نماد زیبایی در میان طبیعت بکر در ساحل دریای سیاه است. آنها اغلب به دنبال آپارتمان ها و ویلاهای لوکس با قیمت های مقرون به صرفه برای خرید ملک در ترابزون ترکیه می گردند تا در فضای آرام آن استراحت کنند.

  • آنکارا

خرید ملک در آنکارا ترکیه به معنای قرار گرفتن در قلب پایتخت سیاسی ترکیه است که در مقایسه با سایر کشورها از نظر اهمیت با درجه پیشرفته می توان رتبه بندی کرد. پیش خرید آپارتمان در عظیمیه آنکارا طبیعتی معتدل، غنی از امکانات، درخشش پروژه‌های املاک و خدمات زندگی‌اش که بر همه اقشار جامعه تأثیر می‌گذارد، همه با قیمت‌های املاک و مستغلات که با استانبول رقابت می‌کنند، دارد.

4.      بورسا

بسیاری از مردم سرمایه گذاری املاک در ترکیه در بورسا را ​​به دلیل ویژگی های اساسی آن ترجیح می دهند:

  • موقعیت توریستی و طبیعت جذاب آن تا اینکه به بورس سبز معروف شد.
  • نزدیکی آن به شهر استانبول و ارتباط آن با خطوط حمل و نقل دریایی و زمینی.
  • بورسا یکی از بزرگترین شهرها از نظر تراکم جمعیت است و علاوه بر آن شهری پر جنب و جوش است.
  • کوجایلی
سرعت ساخت برج و آپارتمان های مسکونی در منطقه

بسیاری از سرمایه گذاران به دلیل نزدیک بودن به استانبول از سمت آسیایی آن، طبیعت دلپذیر و قیمت های قابل قبول و حتی ارزان نسبت به استانبول تمایل به خرید ملک در کوجایلی ترکیه دارند. بنابراین، کوجالی با شهرهای متعددش در خط مقدم انتخاب های خوب برای افراد با بودجه کم قرار دارد.

By admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *