خرید واحد آماده بهتر است یا پیش خرید واحد مسکونی

عمده فروشی املاک چیست؟

راه‌های مختلفی برای سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات ایران وجود دارد – از املاک اجاره‌ای گرفته تا خانه‌های متحرک . با این حال، عمده فروشی املاک و مستغلات می تواند به همان اندازه سودآور باشد و شما هرگز نیازی به صرف یک دلار ندارید. عمده فروشی املاک و مستغلات یک روش قانونی است که می توانید از آن برای کسب سود با انجام معاملات املاک و بدون خرید ملک استفاده کنید. اگر شما یک سرمایه‌گذار جدید هستید که می‌خواهید املاک و مستغلات عمده فروشی را امتحان کنید، این مقاله که توسط املاک شوشتری آماده شده است اصول اولیه چیزهایی را که برای شروع باید بدانید را تشریح می‌کند.

راه های مختلف سرمایه گذاری پر سود در بازار املاک و مستغلات

فرآیند املاک عمده فروشی

عمده فروشی املاک و مستغلات در تهران یک استراتژی است که در آن یک عمده فروش با فروشنده آن یک ملک را قرارداد می بندد و به نوبه خود قرارداد را به سرمایه گذار می فروشد. عمده فروشان با جستجوی ملکی با تخفیف برای قرارداد شروع می کنند. عمده فروشان اغلب به دنبال املاک مضطرب با قیمت کمتر از ارزش بازار می گردند. این املاک معمولاً به مقدار زیادی کار نیاز دارند و مالک اغلب انگیزه فروش دارد و علاقه ای به کار با یک مشاور املاک ندارد.

از آنجا، عمده‌ فروش یک قرارداد عمده فروشی املاک منعقد می‌کند و سپس قرارداد را با قیمت بالاتر به خریدار نهایی واگذار می‌کند. این به عنوان هزینه عمده فروشی شناخته می شود و معمولاً 5٪ تا 10٪ از کل قیمت ملک هزینه دارد. اگر شما علاقه مند به تبدیل شدن به یک سرمایه گذار املاک و مستغلات هستید اما نگران هستید که سرمایه کافی ندارید، عمده فروشی املاک ممکن است گزینه خوبی برای شما باشد.

نمونه ای از املاک عمده فروشی چیست؟

عمده فروشی املاک و مستغلات در تهران ممکن است فرآیند پیچیده ای به نظر برسد، اما ساده تر از آن چیزی است که فکر می کنید. در اینجا یک مثال برای کمک به توضیح بیشتر آورده شده است. صاحب خانه خانه ای دارد که فکر نمی کند بتواند بفروشد زیرا نسبتا قدیمی است. صاحب خانه ممکن است بودجه کافی برای تعمیر خانه نداشته باشد، اما به دلیل نیاز به بازسازی، هرگز به فروش آن فکر نکرده است.

افزایش قیمت مسکن به دلیل افزایش تقاضا

 یک عمده‌فروش با پیشنهادی برای صاحب خانه در موقعیت قرار می‌گیرد – قراردادی که خانه را به قیمت 120000 دلار می‌دهد. عمده فروش در ایران از شبکه خود برای یافتن یک سرمایه گذار بالقوه برای خرید خانه به قیمت 150000 دلار استفاده می کند. سرمایه گذار این قرارداد را به عنوان یک پروژه نوسازی سودآور پذیرفته است . به نوبه خود، عمده فروش 30000 دلار به طور قانونی بدون خرید ملک سود می کند.

مزایا و معایب عمده فروشی املاک و مستغلات

درست مانند هر استراتژی دیگری برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات، مزایا و معایب عمده فروشی نیز وجود دارد. بیایید به برخی از بزرگترین مزایا و معایب که باید در مورد آنها بدانید نگاه کنیم.

طرفداران

این نقطه ورود خوبی برای شروع به عنوان یک سرمایه گذار املاک و مستغلات در تهران است. شما این فرصت را دارید که بدون توجه به نزدیکی، معاملات املاک و مستغلات را در هر بازاری ببندید. سرمایه بسیار کمی برای شروع مورد نیاز است، بنابراین راه کم ریسکی برای شروع به عنوان یک سرمایه گذار است. فرصتی برای کسب سود زیاد در مدت زمان کوتاه وجود دارد.

منفی

عمده‌فروشی در مقایسه با سایر سرمایه‌گذاری‌های املاک، مانند تلنگر، حاشیه سود کمتری را ارائه می‌دهد. برای یافتن املاک مناسب و خریداران نقدی باید کمی تحقیق کنید. موفقیت و شروع به کسب سود به عنوان عمده فروش زمان می برد. غیرقابل پیش بینی وجود دارد، زیرا سود به در دسترس بودن بازار بستگی دارد. شما متکی خواهید بود که صاحبان ملک با استراتژی عمده فروشی املاک و مستغلات و سرمایه گذارانی که آماده خرید هستند احساس راحتی می کنند.

کارشناسی فنی و قیمت گذاری بر روی املاک اداری و تجاری و مسکونی

عمده فروشی املاک و مستغلات در مقابل تلنگر خانه ها

درک این نکته مهم است که عمده فروشی همان چیزی نیست که خانه ها را ورق بزنند . هر دو استراتژی شامل خرید خانه های پریشان و فروش آنها برای کسب سود است، اما آنها به روش های مختلف آن را دنبال می کنند. وقتی خانه را ورق می‌زنید، ملکی را خریداری می‌کنید که نیاز به کار دارد و برای تعمیر آن وقت صرف می‌کنید. هنگامی که ارزش خانه را افزایش دادید، آن را برای کسب سود می فروشید.

با عمده فروشی، شما همچنان در حال خرید یک ملک مضطرب هستید، اما خودتان کار تعمیر آن را انجام نمی دهید. در عوض، شما هزینه عمده فروشی را از خریدار نهایی دریافت می کنید. در نتیجه، در یک معامله عمده فروشی پول کمتری دریافت خواهید کرد، اما منابع خود را در خانه سرمایه گذاری نمی کنید.

By admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *