شرایط خرید و پیش خرید واحد های آپارتمانی و تجاری

منطقه ای معروف در شهر استانبول ترکیه است که آن را از سایر مناطق آن متمایز می کند که مهمترین آنها املاک و مستغلات است، به ویژه آپارتمان های موجود برای فروش که سرمایه گذاران از هر طرف برای خرید به آن مراجعه می کنند. و سرمایه گذاری املاک و مستغلات در آن را به شیوه و شکل مناسب انجام دهد و روند پیش خرید آپارتمان در شهر قدس این منطقه در بهبود شرایط زندگی مردم ترکیه و ساکنان جدید به ویژه پس از علاقه زیاد دولت به این منطقه از اهمیت بالایی برخوردار است.

شرایط خرید و پیش خرید واحد های آپارتمانی و تجاری

تصمیمات جدید اتحادیه املاک در مورد نحوه پیش فروش آپارتمان

یکی از مناطق معروف است و برای دانستن چیست نیازی به موتور جستجو ندارد. لوکس ترین و بهترین منطقه استانبول است. رابط بین قاره های آسیا و اروپا است. این شهر در سمت آسیایی استانبول قرار دارد، اما در مرز روبروی سمت اروپایی آن قرار دارد که موقعیت استراتژیک زیبا و جذابی به آن بخشیده است. همه مردم را وادار کرد تا اخبار و مقالاتی در مورد ویژگی ها و مزایای آن منتشر کنند.

 بزرگترین چیزی که آن را بسیار مهم کرده است توپوگرافی و شکوه مناظر آن است. توسط گروهی از تپه ها احاطه شده است و به دریا باز می شود که نتیجه آن ملاقات دریای مرمره با تنگه بسفر است که به دلیل موقعیت متمایز آن اهمیت زیادی به آن داده است. از این رو، این امر در نقش تاریخی این منطقه نیز مشهود بود، پروژه الهیه و فرشته زیرا گنجینه هایی از آثار متعلق به امپراتوری عثمانی را در خود جای داده است که در گذشته در سرزمین آن زندگی می کردند.

آپارتمان برای فروش و پیش فروش به صورت اقساط بلند مدت

اهمیت آماده کردن لیستی از آپارتمان های مورد نطر برای خریداری

گردشگری مهمترین زمینه در هر کشوری است، زیرا بر سطوح دیگر، به ویژه سطح املاک و مستغلات تأثیر می گذارد، زیرا گردشگری نقش عمده ای در افزایش نقش املاک در منطقه اوسکودار در استانبول به طور قابل توجهی دارد، جایی که تپه های اطراف این منطقه به سمت پایین می روند. بسفر، مهمترین این تپه ها تپه معروف Safa است و مسجد که دارای منظره زیبا و طرح های شهری باستانی است.

همچنین تپه معروف  با نمای بیرونی زیبای منطقه وجود دارد. همه این مولفه های گردشگری که منطقه اوسکودار در خود دارد، آن را به مرکزی برای جذب سرمایه گذار و گردشگر تبدیل کرده است، به طوری که گردشگری در منطقه بر جابجایی املاک و مستغلات تأثیر می گذارد که هر چه تعداد گردشگران بیشتر باشد، املاک بیشتری خریداری یا اجاره می کنند. ، که به معنای توسعه دربازار املاک و مستغلات در منطقه

تصمیمات جدید اتحادیه املاک در مورد نحوه پیش فروش آپارتمان

اهمیت اقتصادی خرید آپارتمان در شهرهای بزرگ چیست؟

هر منطقه از استانبول دارای ویژگی ها و مشخصات متفاوتی نسبت به مناطق همجوار خود است، به ویژه در زمینه اقتصاد و بهبود زندگی. به خصوص پس از تلاش سرمایه گذاران بزرگ برای خرید ملک در آن که به نوبه خود باعث شد که حرکت اقتصادی در وضعیت توسعه و ثبات پس از افزایش عددی که سرمایه های کلانی برای سرمایه گذاری در منطقه داشته باشد که منجر به افزایش فرصت های شغلی شد.

 موجود در موسسات دولتی و خصوصی که دستمزدهای بالایی را برای زندگی فراهم می کنند و بنابراین توسعه اقتصادی با توسعه املاک و مستغلات در اوسکودار به ویژه در زمینه خرید آپارتمان توسط سرمایه گذاران و صاحبان سرمایه همراه شده است.

By admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *