نحوه خرید آنلاین خانه

اکنون می‌توانید تقریباً هر چیزی را که می‌توانید رویای آن را بخرید، از لباس گرفته تا مواد غذایی و حتی اتومبیل، به صورت آنلاین در ایران خریداری کنید. اما آیا می توان مراحل خرید خانه را در ایران از روی مبل راحتی طی کرد؟ بله، شما می توانید یک خانه در تهران را به صورت آنلاین خریداری کنید – و در برخی شرایط، بسیار منطقی است. فرض کنید در حال دور شدن از محل سکونت فعلی خود هستید.

خرید آنلاین خانه و آپارتمان : آیا این امکان وجود دارد؟

خرید آنلاین خانه به شما این امکان را می دهد که بدون انجام سفرهای زیادی بین شهرهای فعلی و آینده خود، مکان جدیدی برای زندگی پیدا کنید. ما کارشناسان املاک شوشتری شما را با برخی از مراحل اولیه خرید آنلاین خانه آشنا می کنیم. ما همچنین به شما چند پایگاه داده آنلاین املاک و مستغلات را معرفی می کنیم که می توانید برای شروع جستجوی خانه خود از آنها استفاده کنید.

کجا را برای جستجوی خانه آنلاین خود بگردیم

اینترنت شیوه خرید و جستجوی خانه را به شدت تغییر داده است. برای اینکه ببینید کدام خانه‌ها برای فروش هستند، لازم نیست فقط به آژانس‌های املاک، تابلوهای فروش و آگهی‌های روزنامه اعتماد کنید. اکنون، می‌توانید یک تور مجازی کامل از خانه‌ای که در بازار وجود دارد، از اتاق خواب یا محل کار خود داشته باشید. برای شروع کاوش در خانه ها در بخش های مختلف کشور آماده اید؟ از یکی از این وب سایت ها – یا برنامه های شکار خانه مربوطه آنها – برای شروع جستجوی صاحب خانه جدید خود استفاده کنید.

زیلو

Zillow یکی از معتبرترین وب سایت های پایگاه داده املاک و مستغلات اینترنت است. Zillow حاوی حجم وسیعی از اطلاعات است و شما را قادر می سازد تا خانه ها را به سرعت مقایسه کنید. می‌توانید بر اساس کد پستی یا شهر جستجو کنید، پارامترهای مربوط به انواع خانه‌هایی را که می‌خواهید ببینید و عکس‌های آپلود شده توسط فروشنده را مشاهده کنید.

بسیاری از خانه ها در تهران شامل تورهای مجازی نیز می شوند، ابزاری دیجیتالی که نمای 360 درجه از فضای داخلی خانه را به شما می دهد. پایگاه داده Zillow حتی میزان مالیات بر دارایی و سود وام خود را تخمین می زند. این به شما امکان می دهد تا به سرعت تصمیم بگیرید که آیا می توانید یک ملک خاص را بخرید یا خیر.

پیش خرید خانه و آپارتمان جهت سرمایه گذاری در بازار املاک و مستغلات

ترولیا

Trulia یکی دیگر از سایت های فهرست پایگاه داده املاک است که به شما امکان خرید خانه را می دهد. شما می توانید خانه های فهرست شده در Trulia را به روش های مشابه Zillow مرتب کنید – با استفاده از قیمت، کد پستی، متراژ مربع و موارد دیگر. با این حال، Trulia همچنین چند ویژگی جستجوی منحصر به فرد را ارائه می دهد که ممکن است مفید باشد:

نوع سلب مالکیت:

 انواع مختلفی از سلب مالکیت وجود دارد. روشی که یک خانه در معرض سلب مالکیت قرار می گیرد می تواند بر وضعیت آن تأثیر بگذارد – که به ویژه در صورت خرید آنلاین خانه بسیار مهم است. می‌توانید خانه‌هایی را که قبلاً متعلق به یک شرکت املاک و مستغلات است، خانه‌هایی که به حراج می‌روند و خانه‌هایی که با Trulia اعلام پیش‌فرض شده‌اند، مرتب کنید.

نوع فهرست: Trulia

به شما امکان می دهد خانه ها را بر اساس مدت زمانی که در بازار بوده اند و کاهش قیمت اخیر جستجو کنید.

کلمات کلیدی: Trulia

به شما امکان می دهد لیست ها را با درج کلمه کلیدی جستجو کنید. به عنوان مثال، اگر به دنبال خانه‌ای به سبک مدرن در تهران هستید، می‌توانید فهرست‌هایی را جستجو کنید که عبارت «مدرن» را در توضیحات خانه دارند.

Rocket Homes® Real Estate LLC

منحصر به فردترین ویژگی بخش Home Information در Rocket Homes® است. می‌توانید رتبه‌بندی مدارس اطراف، داده‌های عمومی موجود در مورد همسایگان ساکن در آن منطقه و مکان‌های محبوب نزدیک ملک مورد نظرتان را بیابید.

خرید و فروش مسکن با کمک مشاوران املاک

Rocket Homes همچنین دسترسی رایگان به گزارش های اعتباری TransUnion را به صورت هفتگی ارائه می دهد. این به خریداران خانه اجازه می دهد تا امتیاز اعتباری خود را زیر نظر داشته باشند. شما می توانید لیست خانه های دقیق را به صورت آنلاین مشاهده کنید، گزارش بازار مسکن را بخوانید و حتی با یک نماینده مطابقت دهید.

By admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *