مقابله با فساد در بازار مسکن با راهکارهای جدید اتحادیه املاک

اگر آنها قادر به مقابله با مردم نباشند، صاحب ملک در معرض سوء استفاده مستاجرین قرار می گیرد. در شدیدترین موارد، ممکن است صاحبخانه‌ها برای حل و فصل مسائل و پرداخت هزینه‌های سنگین به وکلا یا دادگاه‌ها اعتماد کنند. نرم افزار مدیریت اموال خوب اگر مالک تعداد مناسبی از واحدها را مدیریت کند، پیش خرید آپارتمان در شهر قدس می‌خواهد روی نرم‌افزاری برای مدیریت املاک سرمایه‌گذاری خود سرمایه‌گذاری کند . سرمایه گذاری در یک سیستم مدیریت دارایی قوی این توانایی را دارد که کارایی را از طریق:

رشد ارزش شرکت های سهامی فروش و پیش فروش آپارتمان مسکونی
  • پذیرش آنلاین پرداخت اجاره؛
  • انجام بررسی اعتبار و سابقه کیفری؛
  • کاهش هزینه های تبلیغات با ارسال خودکار واحدها به سایت های لیست محبوب؛
  • یادآوری خودکار مستاجرین برای پرداخت اجاره بهای خود؛
  • حذف سوابق ضعیف با خودکار کردن فرآیندهای خاص. و
  • ایجاد نامه ها و فرم های مالیاتی به طور خودکار از داده های از قبل موجود.
  • یک سیستم مدیریت دارایی مستحکم می تواند ابزار خوبی باشد، به ویژه برای یک مالک تازه کار.

مزایای استخدام یک مدیر املاک حرفه ای

اگر یک مالک تصمیم بگیرد که قادر به مدیریت صحیح اموال خود نیست، مهم است که بدانیم چه عوارض جانبی را باید انتظار داشته باشیم. به طور کلی، یک شرکت مدیریت دارایی که به خوبی اداره می شود، این نتایج را برای مالکان به همراه خواهد داشت: افزایش درآمد . یک شرکت مدیریت املاک در تبلیغات با تجربه‌تر است پیش خرید آپارتمان در کرج و معمولاً به مجموعه بزرگتری از اجاره‌کنندگان بالقوه دسترسی دارد، به این معنی که واحدها معمولاً برای مدت زمان کوتاه‌تری خالی می‌مانند.

مقابله با فساد در بازار مسکن با راهکارهای جدید اتحادیه املاک

یک شرکت مدیریت املاک نیز درک بهتری از نرخ‌های اجاره محلی دارد و آن‌ها را در موقعیتی قرار می‌دهد تا مبلغی را که می‌توانید برای هر ملک شارژ کنید، به حداکثر برسانند. وقت آزاد بیشتر . به طور طبیعی، زمانی که مالک مسئولیت مدیریت املاک خود را به یک شرکت بسپارد، زمان بیشتری در اختیار آنها خواهد بود. این شاید واضح ترین – و لذت بخش ترین مزیت استخدام کمک خارجی باشد.

افزایش تقاضای خرید آپارتمان با کاهش قیمت در بازار مسکن

شرکت مدیریت املاک یکی از نقاط تماس مالک برای همه چیزهای مربوط به دارایی آنها می شود و نیاز به دستکاری تعدادی از فروشندگان و خدمات مختلف را از بین می برد. یک مالک ملک نیز می تواند از این زمان اضافی برای گسترش مجموعه خود و تمرکز بر رشد کسب و کار استفاده کند. کاهش هزینه های مستقیم یک شرکت مدیریت املاک می تواند تعمیر و نگهداری پیشگیرانه را انجام دهد و هزینه های مستقیم مالک ملک را کاهش دهد.

علاوه بر این، یک شرکت مدیریت احتمالاً دانش گسترده ای از قوانین محلی مالک/مستاجر خواهد داشت که به محافظت از مالک در برابر دعاوی پرهزینه کمک می کند. یک طرح دعوی که از آن اجتناب شده است ممکن است هزینه‌های سال‌ها مدیریت ملک را بپردازد. در نهایت، شرکت مدیریت احتمالاً تجربه بیشتری در غربالگری مستاجران دارد. پیش خرید آپارتمان در عظیمیه این چرخه های خالی و آسیب مستاجرانی که غربالگری ضعیفی ندارند را کاهش می دهد.

افزایش تقاضای خرید آپارتمان با کاهش قیمت در بازار مسکن

معایب استخدام یک مدیر املاک

البته مدیریت برون سپاری مستلزم ریسک هایی است که باید در نظر گرفته شود. یک شرکت مدیریت املاک که در مسئولیت ها سهل انگاری می کند، می تواند باعث دردسرهای بیشتری برای صاحبان خود شود. رایج ترین معایب شامل موارد زیر است: هزینه _ یک شرکت مدیریت ملک، بسته به سطح خدمات، بین 3 تا 12 درصد از اجاره ماهانه ناخالص ملک را از مالک دریافت می کند. برای ملکی با تعداد واحدهای زیاد، این می تواند هزینه قابل توجهی داشته باشد.

By admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *