معیارهای مشتریان هنگام خرید و پیش خرید آپارتمان مسکونی و تجاری

چرا سرمایه گذاری در املاک و مستغلات ؟

امروزه همه به دنبال سرمایه گذاری هستند تا از طریق پس انداز خود سود بیشتری کسب کنند. اکثر سرمایه گذاران املاک و مستغلات را انتخاب می کنند تا سرمایه گذاری خود را دو یا در برخی موارد سه برابر کنند. سرمایه گذاری هوشمندی که بر اساس نیاز سرمایه گذاران انجام می شود از نظر درآمد ماهانه یا سالانه بسیار چشمگیر است. پیش خرید آپارتمان در شهر قدس نوع سرمایه گذاری در کسب سود مورد نظر بسیار مهم است.

10 کشور برای سرمایه گذاری در بازار املاک و مستغلات

هنگام انتخاب کشور برای سرمایه گذاری باید به موارد خاصی توجه کرد. اینها شامل نرخ توسعه سالانه یک کشور، میانگین هزینه های ملک در داخل کشور، بخش گردشگری در کشور، امنیت عمومی، مقررات قانونی کاربردی، ثبات اقتصادی و در نهایت شرایط آب و هوایی است. در میان سایر ابزارهای سرمایه گذاری، سرمایه گذاری در املاک و مستغلات همیشه انتخاب اصلی اکثر سرمایه گذاران بوده است.

مقایسه ارزش آپارتمان های شمال شهر با جنوب شهر

دلیل اصلی آن سرمایه گذاری در املاک و مستغلات است که در مقایسه با سایر ابزارهای سرمایه گذاری مانند بورس اوراق بهادار ملموس است و نوسانات کمتری دارد . سرمایه گذاری در املاک و مستغلات نیز مزایای زیادی از نظر بازده پرداخت به سرمایه گذار ارائه می دهد. همچنین در مقایسه با سایر انواع سرمایه گذاری، خطر از دست دادن سود با سرمایه گذاری در املاک و مستغلات بسیار کمتر است.

مقایسه ارزش آپارتمان های شمال شهر با جنوب شهر

هنگامی که سرمایه گذاری در املاک انجام شد، می توانید ملک خریداری شده را برای سود اجاره کنید، منتظر افزایش ارزش آن باشید یا از آن به عنوان آپارتمان خود استفاده کنید. در برخی موارد، برخی کشورها ( مثل جمهوری ترکیه) که سرمایه گذاری املاک در آن انجام شده است، به سرمایه گذارانی که علاقه مند به املاک و مستغلات هستند، این حق را ارائه می دهد که برای یک مبلغ سرمایه گذاری مشخص درخواست شهروندی کنند .

راه های اعتماد به مشاوران املاک و مستغلات

جمهوری ترکیه در 10 سال گذشته به مرکزی برای سرمایه گذاری زمین، زمین و خانه تبدیل شده است. جمهوری ترکیه با موقعیت مرکزی و اقتصاد پر جنب و جوش خود که هر ساله در حال توسعه است، توجه جهان را به خود جلب می کند، به لطف بخش املاک و مستغلات خود، کشور پیشرو در سرمایه گذاری است. پیش خرید آپارتمان در کرج قوانین جمهوری ترکیه که سرمایه گذاری را برای سرمایه گذاران غیرترکی آسان می کند، سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در این کشور را مطلوب تر کرده است.

ترکیه همچنین با شبکه های حمل و نقل خود کشوری بسیار جذاب است ، به طوری که بزرگراه ها، فرودگاه ها، متروها و ساخت و سازهای پل در مقیاس بزرگ که در سراسر کشور ساخته شده اند تأثیرات زیادی در سراسر جهان داشته اند. ترکیه، که هر 4 فصل را دارد، آب و هوای بسیار مناسبی برای زندگی ارائه می دهد.

راه های اعتماد به مشاوران املاک و مستغلات

ملاک انتخاب آپارتمان مناسب توسط مشتری

 جمعیت ترکیه با توجه به مساحت آن چندان زیاد نیست، بنابراین به غیر از مناطق شهری ، بیش از حد شلوغ نخواهد بود . جمهوری ترکیه به لطف فرآیندهای اخیراً ساده شده برای اخذ تابعیت ترکیه از طریق املاک و مستغلات، تعداد زیادی از خارجیان را برای سرمایه گذاری در املاک به این کشور جذب کرده است.سرمایه گذاری. از سال 2017، مجموع سرمایه گذاری های انجام شده در جمهوری ترکیه 10.8 میلیون دلار اعلام شده است.

By admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *