معیارهای مشتریان هنگام خرید و پیش خرید آپارتمان مسکونی و تجاری

محدودیت های بیشتر در مورد اخراج مستاجران

بخش 8 که به عنوان برنامه کوپن انتخاب مسکن نیز شناخته می شود، یک برنامه کمک اجاره ای است که توسط وزارت مسکن و توسعه شهری ایالات متحده (HUD) برای خانواده های کم درآمد، افراد دارای معلولیت یا افراد مسن اجرا می شود.

اجاره به مستاجران بخش 8 دارای چندین مزیت است، از جمله پرداخت اجاره ماهانه تضمین شده از سوی دولت و مجموعه بزرگی از مستاجران احتمالی. اما دارای معایب بالقوه ای است، پیش خرید آپارتمان در شهر قدس مانند قوانین و مقررات اضافی که باید از آنها پیروی کنید. قبل از تصمیم گیری در مورد اینکه آیا برای شما مناسب است، این خطرات برنامه بخش 8 برای مالکان را در نظر بگیرید.

توافق موجر و مستاجر بر سر اجاره ی واحد مسکونی

خوراکی های کلیدی

  • برنامه بخش 8 که توسط HUD تامین می شود و توسط آژانس های مسکن عمومی محلی (PHAs) اداره می شود، به آمریکایی های کم درآمد کمک اجاره می دهد.
  • مالکانی که به مستاجران بخش 8 اجاره می دهند باید هر یک تا دو سال یکبار بازرسی را انجام دهند و قیمت اجاره را مطابق با اجاره بازار منصفانه (FMR) محاسبه شده توسط HUD تعیین کنند.
  • برنامه بخش 8 سپرده های امنیتی را پوشش نمی دهد، بنابراین صاحبخانه ای که یکی را هزینه می کند باید آن را مستقیماً از مستاجران دریافت کند.

سپرده های تضمینی توسط بخش 8 پرداخت نمی شود

برنامه بخش 8 کوپن های مسکن را ارائه می دهد که به اجاره ماهانه مستاجران یارانه پرداخت می کند. مستاجران معمولا تا 30 درصد از درآمد تعدیل شده ماهانه خود را پرداخت می کنند، در حالی که دولت بقیه را پوشش می دهد. 2 با این حال، برنامه سپرده امنیتی را پوشش نمی دهد.

 ممکن است گرفتن یکی از مستاجر بخش 8 که درآمد کمی دارد و ممکن است به تنهایی قادر به پرداخت آن نباشد دشوار باشد. سپرده های وثیقه می تواند مالکان را از آسیب به اموال یا اجاره پرداخت نشده محافظت کند. مبلغی که می توانید جمع آوری کنید با محدودیت سپرده امنیتی ایالت شما تعیین می شود.

توجه به سرمایه گذاری در املاک و مستغلات حومه تهران

بازرسی های مکرر بخش 8

یکی دیگر از معایب احتمالی اجاره تحت بخش 8، بازرسی های مورد نیاز برنامه است. اداره مسکن عمومی محلی شما قبل از نقل مکان مستاجر و هر یک تا دو سال پس از آن، حتی اگر گردش مالی مستاجر وجود نداشته باشد، یک بازرس به ملک شما می فرستد. واحد شما باید استانداردهای کیفیت مسکن HUD را برای ایمنی و سلامت رعایت کند. برخی از 13 منطقه ای که یک بازرس به آنها نگاه می کند عبارتند از: سیستم بهداشتی واحد، رنگ مبتنی بر سرب، تامین آب، برق و آشکارسازهای دود.

توجه داشته باشید

اگر ملک شما در وضعیت خوبی باشد ممکن است بازرسی مشکلی ایجاد نکند. به‌علاوه، اگر قبول نشدید، می‌توانید اصلاحاتی انجام دهید و بازرسی دیگری را برنامه‌ریزی کنید. با این حال، ممکن است بخشی استرس زا از بخش 8 باشد که ارزش آن را دارد که قبل از شرکت در برنامه در نظر بگیرید.

مستاجر قبل از دریافت اجاره نقل مکان می کند

هنگامی که مستاجرانی را به ساختمان خود دعوت می کنید که حقوق کاملی دارند، آنها اغلب اجاره ماه اول و آخر را به همراه یک وثیقه پرداخت می کنند. با برنامه بخش 8، مستاجر قبل از دریافت اولین پرداخت اجاره به خانه نقل مکان می کند. پیش خرید آپارتمان در کرج همچنین ممکن است مجبور شوید قبل از دریافت آن پرداخت اولیه اجاره، مدتی صبر کنید زیرا PHA محلی شما کارهای اداری را پردازش می کند و بازرسی ملک شما را تکمیل می کند.

رشد ساخت و ساز، مشارکت در ساخت و پیش خرید آپارتمان در تهران با حداقل سرمایه

توجه داشته باشید

اگر قادر به پرداخت هزینه وام بدون دریافت فوری اجاره نباشید، تأخیر در پرداخت اجاره می تواند مشکل ساز شود. اگر بتوانید چند ماه صبر کنید، هر ماه برای مدت اقامت مستاجر پرداخت های اجاره HUD را به طور قابل اعتماد دریافت خواهید کرد.

By admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *