برنامه ریزی جهت مدیریت املاک و مستغلات

مطمئن شوید که با در نظر گرفتن یک استراتژی خروج مشخص و مشخص سرمایه گذاری کنید. و همیشه یک برنامه اضطراری داشته باشید تا در صورت بروز موقعیت هایی که خارج از کنترل شما هستند. سرمایه گذاری در املاک و مستغلات، مانند هر شکل دیگری از سرمایه گذاری، دارای برخی ریسک های بالقوه است. از جنبه مثبت، این خطرات با پتانسیل بازده بالا همراه است. پیش خرید آپارتمان در تهران اما با برنامه ریزی صحیح و آموزش مداوم، به عنوان یک سرمایه گذار املاک موفق خواهید بود.

استراتژی ورود و خروج به بازار مسکن

افسانه های سرمایه گذاری در املاک و مستغلات

افسانه های مختلفی در مورد سرمایه گذاری املاک و مستغلات وجود دارد که به نظر می رسد هرگز نمی میرند، مهم نیست که چقدر تلاش می کنید آنها را بکشید! امیدواریم اطلاعات ارائه شده در زیر به شما کمک کند تا در معرض این دروغ‌ها نباشید.

  1. شما نمی توانید در املاک و مستغلات بدون پول زیاد درآمد کسب کنید

درست است که شما معمولا (اما نه همیشه) برای شروع کار در املاک و مستغلات به پول نیاز دارید.  با این حال ، برای شروع و حرکت سرمایه گذاری خود به صدها هزار دلار نیاز ندارید! همانطور که در یکی از مقالات دیگر من بحث شد، یکی از مزایای بزرگ املاک و مستغلات “اهرم” است، یعنی می توانید از پول بسیار کمی برای خرید املاکی استفاده کنید که به مرور زمان به قدردانی و افزایش ثروت شما ادامه می دهند.

خرید نقدی آپارتمان

در واقع، شما چیزی را دارید که ارتش آن را «تکثیرکننده نیرو» می‌نامد، یعنی با یک «سلاح» مؤثر می‌توانید در نهایت بخش خود را از بازار املاک و مستغلات تسخیر کنید. اگر پول نقد ندارید و می‌خواهید فوراً سرمایه‌گذاری کنید، شراکت با سرمایه‌گذار املاک دیگری ممکن است گزینه‌ای باشد که باید در نظر بگیرید. زمانی که تنها مانع شما پیش پرداخت اولیه است، داشتن یک “شریک نقدی” برای سرمایه گذاری با شما در معامله شما یک میانبر سریع است.

سرمایه گذاری بلند مدت در بازار املاک و خرید و پیش خرید آپارتمان در کرج

همانطور که می بینید، داشتن پول زیاد ضروری نیست. با این حال، کمک می کند زیرا برنامه ثروتمند سازی شما را تسریع می کند. نکته شگفت انگیز در مورد املاک و مستغلات این است که می توانید با ایجاد ذخایر نقدی خود شروع به کار کنید و سپس می توانید از آن ذخایر برای فرصت های سرمایه گذاری بیشتر و متفاوت استفاده کنید.

2.      برای تبدیل شدن به یک سرمایه گذار املاک و مستغلات به دانش کمی نیاز دارید

وقتی صحبت از املاک و مستغلات می شود، نادانی سعادت نیست! اگر نمی‌دانید چه کار می‌کنید، می‌توانید در کوتاه‌مدت کار مالی خود را به دستتان برسانید. بیایید این نکته را با یک مثال سریع از تجربه خودم توضیح دهیم:

وقتی یکی از اولین ساختمان‌های آپارتمانی‌ام – یک مجتمع 40 واحدی – را خریدم، پیش خرید آپارتمان در کرج نمی‌دانستم که شرکت گاز محلی برنامه پرداخت ماهانه من را از پرداخت معمولی «بودجه» به پرداخت «استفاده واقعی» بازنشانی می‌کند. وقتی اولین قبض بنزین را به قیمت 9000 دلار دریافت کردم، شوکه شدم!

 با دانستن این واقعیت کوچک، من بیش از 6000 دلار صرفه جویی می کردم و در آن ماه من را در سیاهی نگه می داشت. همانطور که می بینید، شما به دانشی نیاز دارید تا در هنگام خرید یا فروش ملک، از روی پای راست حرکت کنید. این مانند یک نقشه از طریق “میدان های مین” سرمایه گذاری است. این شما را ایمن و در یک بخش مالی حفظ می کند!

تاثیر وضعیت اقتصادی کنونی بر قیمت مسکن و تعداد معاملات خرید و فروش

3.      باید بازار را زمان بندی کنید تا بیشترین موفقیت را داشته باشید

در حالی که درست است که املاک و مستغلات چرخه ای هستند (مانند بازار سهام)، واقعیت این است که چرخه ها بسیار کندتر و طولانی تر از چرخه اوراق بهادار است. بنابراین، نمی توانید سرمایه گذاری در املاک و مستغلات را به همان روشی که می توانید با سهام و اوراق قرضه زمان بندی کنید. این یک طرز فکر کاملاً متفاوت است – در بیشتر موارد یک ذهنیت بلندمدت.

By admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *