تفاوت قیمت خرید و پیش خرید آپارتمان

برای این برنامه ها، خرید ملک مبنای اخذ اقامت و شهروندی احتمالی در آینده است.  در حالی که هیچ استاندارد یکنواختی وجود ندارد، من دریافتم که به طور کلی داشتن ملک به نام خودتان برای مهاجرت بسیار آسان تر است. گاهی اوقات، حتی مورد نیاز است. وقتی مهاجرت می کنید، نمی خواهید زندگی بوروکرات ها را سخت تر کنید. پیش خرید آپارتمان در شهر قدس شما می خواهید این کار را تا حد امکان برای آنها و خودتان آسان کنید.

اخذ وام جهت پیش خرید آپارتمان در تهران از تعاونی های فروش

 اگر برای ویزای طلایی یا اقامت دائم در کشوری درخواست دهید و نام خود و اموالی را که به نام شماست و پاسپورت خود را با همین نام در آن به آنها بدهید، درک آن را برایشان آسان تر می کند. درک زمانی که باید با یک شرکت پوسته سر و کار داشته باشند برای آنها سخت تر است. اگر آنها به شما اجازه دهند املاک و مستغلات خود را در یک شرکت قرار دهید، باید مدارک را نشان دهید و باید اسناد مختلفی را پر کنید.  این چهار نکته است که باید هنگام خرید ملک در بازارهای جدید به خاطر داشت.

مشاوره املاک و مستغلات برای مدیریت املاک در خارج از کشور

به عنوان فردی که دارای املاک و مستغلات در چهار قاره مختلف است و مجموعه ای از املاک را در کشورهای متعددی نگهداری می کند، اغلب از من مشاوره کاربردی تر املاک و مستغلات خواسته می شود، مانند اینکه چگونه املاکی را که در آن زندگی می کنم، در زمانی که آنجا نیستم حفظ کنم.  قبلاً در مورد اینکه چرا خانه های خالی خود را اجاره نمی دهم صحبت کرده ام ، اما این بهانه ای برای سرمایه گذاری بد نیست. هر سرمایه‌گذار خوب می‌داند  که هنگام خرید باید در املاک و مستغلات درآمد کسب کنید.

شما نمی توانید فقط به حسن نیت بازار برای افزایش سرسام آور تکیه کنید تا با خرید بد، بازدهی داشته باشید. اگر خرید بدی انجام دهید، در سرمایه گذاری املاک عملکرد خوبی نخواهید داشت و اگر تصمیم دارید املاک خود را اجاره کنید، پس از خرید خوب، می‌خواهید مطمئن شوید که با مستاجرینی که مکان را خراب می‌کنند و هزینه خرید شما را به میزان قابل توجهی افزایش می‌دهند، با مشکل مواجه نمی‌شوید. نوسازی بیشتری نسبت به فرسودگی و پارگی معمولی.

استارت پیش خرید آپارتمان در شهر قدس زیر قیمت بازار مسکن توسط زوج های جوان

مدیریت املاک و مستغلات

چیزی که من در سال‌های سرمایه‌گذاری در بازارهای ملکی مختلف – نه فقط در تئوری – دریافتم این است که اغلب مانند سرمایه‌گذاری در ملک در خانه است. همین امر را می توان در مورد مدیریت املاک در خارج از کشور گفت: اغلب مانند مدیریت املاک در خانه است.  بگذارید منظورم را توضیح دهم. چند سال پیش، من و تیمم به برخی از مشتریان غیرآمریکایی خود که به دنبال سرمایه گذاری با بازده بالا بودند کمک می کردیم.

 یکی از جاهایی که در تحقیقات ما ظاهر شد این بود که من اهل آن هستم – کلیولند، اوهایو. گاهی اوقات، مستاجرها در این مناطق یارانه دولتی می گرفتند، یعنی دولت بخش خوبی از اجاره را پرداخت می کرد. به نظر می رسید که این املاک قیمت های بسیار پایین و بازدهی بسیار خوبی داشتند. بنابراین، به عنوان یک آزمایش، من رفتم و دو خانه را به قیمت بسیار ارزان خریدم که با مستاجر همراه بود.

خرید ملک در مناظق مختلف

افرادی که در این منطقه رو به رشد با آنها کار کردم با افرادی که در صورت خرید ملک اجاره ای در مرفه ترین حومه شهر با آنها کار می کردم متفاوت بودند. این یک نوع اکوسیستم متفاوت در آن منطقه است. پیش خرید آپارتمان در کرج چیزی که من یاد گرفتم – که اکنون مشاوره رایگان املاک است که به شما منتقل می کنم – این است که توانایی برقراری ارتباط با مردم به گونه ای که شما را از بین نبرند یا از آن سوء استفاده نکنند تابعی از مکان ملک نیست. ، مسئله این است که مردم چه کسانی هستند.

زمان دقیق تحویل پروژه های پیش خرید آپارتمان

ما پیگیری می کنیم که چه کسی نتوانسته است، چه کسی آهسته تحویل می دهد، چه کسی ضعیف تحویل می دهد، و غیره. گاهی اوقات پیدا کردن بهترین وکیل مدتی طول می کشد. اگر یک وکیل بین المللی مبتنی بر محلی پیدا کنید، اغلب می تواند دروازه ای برای یافتن بسیاری از فروشندگان دیگر مورد نیاز شما باشد.

By admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *