خبرنگاران شوشتر به سوگ نشستند / زوج خبرنگار در شوشتر جان باختند

رییس شبکه بهداشت و درمان شوشتر در گفتگو با خبرنگار پیک شوشتر گفت : بر اثر سانحه رانندگی در ورودی شوشتر زهره افتخاری صاحب امتیاز و مدیر مسول روزنامه بهار سبز و حسین زراعتکار سردبیر این روزنامه که هر دو از خبرنگاران فعال در این منطقه بودند در دم جان باختند .

دکتر جواد شریعتی تصریح نمود : این حادثه در ساعت ۱ و ۱۵ دقیقه نیمه شب گذشته که بر اثر خواب آلودگی و برخورد با تیر برق در ورودی شوشتر رخ داد دختر ۲۰ ساله این زوج خبرنگار نیز به کما رفت که به یکی از بیمارستانهای اهواز منتقل گردیده است .

وی افزود : پس از اعلام حادثه به مرکز فوریتهای پزشکی شوشتر ، آمبولانس این مرکز ظرف مدت ۳ دقیقه در محل حاضر و در همان ابتدای این واقعه خبرنگار زن به نام زهره افتخاری جان باخته بود .

دکتر شریعتی گفت : همچنین خبرنگار مرد این سانحه به نام حسین زراعتکار که لحظات پایانی عمر را داشت بلافاصله عملیات CPR یا همان احیای قلب انجام گرفت که متاسفانه ایشان نیز جان باخت .

رییس شبکه بهداشت و درمان شوشتر افزود : دختر ۲۰ ساله این زوج خبرنگار نیز به کما رفته است که بلافاصله به بیمارستان گلستان اهواز منتقل گردید .

دکتر جواد شریعتی گفت : این ضایعه دردناک را به شما خبرنگار پیک شوشتر و همه خبرنگاران و فعالان عرصه اطلاع رسانی تسلیت می گویم .

پیکر حسین زراعتکار و زهره افتخاری ساعت ۱۶فردا (سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۹۱) تشیع شده و مراسم ترحیم این ۲ فعال فرهنگی صبح روز پنج‌شنبه در مسجد آل‌طیب شوشتر برگزار می‌شود.

سایت خبری پیک شوشتر این ضایعه دلخراش را به جامعه خبرنگاران و ملت شریف تسلیت عرض می نماید .

  1. به تمام شوشتریهای عزیز این غم سنگین را تسلیت عرض میکنم.

  2. درگذشت زوج محترم را به تمامی اهالی شهرستان شوشتر و فرهنگ دوستان تسلیت می گویم.روح شان شاد. حسین آقایی جنت مکان

  3. خدا رحمتشان کند

  4. خیلی ناراحت کننده است ، خداوند به خانواده محترمشون صبر بده

  5. درگذشت خانم افتخاری خبرنگار دلسوز شهرستان شوشتر را به اصحاب رسانه مردم شریف و فهیم شهرستان شوشترخصوصا خانواد های افتخاری تسلیت عرض میکنم.محمود بلیوند- صالح شهر

  6. با عرض تاٌسف مصیبت وارده را به بازماندگان حادثه دلخراش تصادف زوج خبرنگار شهرستان شوشتر ؛ تسلیت عرض نموده و برای دختر خانم مجروح آنها از خداوند متعال شفای عاجل خواستاریم .

    ازطرف خانواده یداله کایدی

  7. باعرض تاسف و تسلیت خدمت بازماندگان این سانحه دلخراش لازم می دانم بگویم که خانم افتخاری معلم من و راهنمای من بوده است و هیچگاه تاثیری که بر زندگی من گذاشت را فراموش نخواهم کرد امیدوارم که روحش در سرای باقی به آرامش ابدی برسد.

  8. از این مصیبت وارده به شدت متاثر شدم از صمیم قلبم طلب آمرزش و مغفرت برای روح این عزیزان از یزدان پاک دارم

نظر دادن

Facebook-logo-ICON-02 - Copy

تمامي حقوق براي سایت خبري - تحليلي پیک شوشتر محفوظ می باشد. نقل مطالب فقط با ذکر منبع مجاز می باشد
این سایت در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت ارشاد به ثبت رسیده است